Teknoloji

World of Warcraft İçin 3 Yeni Genişleme Paketi Duyurdu

 
Blizzard ekibi, geçtiğimiz gün BlizzCon etkinliğinde üç yeni World of Warcraft genişletme paketini duyurdu ve Cataclysm’in önümüzdeki yıl World of Warcraft Classic’e geleceğini doğruladı.
 
Yeni hikayeler ve bölümler geliyor
 
 
 
“World of Warcraft’ın ilk 20 yılını kutlayan, Azeroth’un geleceği için yeni temeller atan destansı bir hikaye” olarak tanımlanan Worldsoul Saga, 2024’te The War Within ile başlayacak. Bunu Worldsoul Saga’nın ikinci ve üçüncü bölümleri olan ‘Midnight’ ve ‘The Last Titan’ takip edecek.
 
Öte yandan Blizzard’ın usta oyuncusu Chris Metzen’in BlizzCon’da tanıttığı yeni hikaye serisinin, son derece popüler MMO’nun geleceğinin temellerini atacağı söyleniyor. War Within, oyuncuların Earthen ile tanıştığı ve onun gibi oynama yeteneğini kazandığı Azeroth’un yeraltı krallıklarında geçiyor.
 
World of Warcraft: Midnight’ta oyuncular Azeroth’un işgal ettiği Eski Dünya’ya geri dönüyor. World of Warcraft: The Last Titan, Northrend’in kış topraklarında geçiyor. Burada oyuncular Titanların Azeroth’a dönüşüne tanık oluyor ve büyük bir komployu ortaya çıkarmayı hedefliyor.
 
Yayınlanan promosyonlar
 
bir#
 
 
 
2#
 
 
 
3#
 
 

findikli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu