Haber

Ataşehir’de 19 Mayıs coşkusu

19 MayısAtatürk’ü Anma, Gençlik ve Sporbu sene bayram Ataşehir Büyük bir coşkuyla kutlandı. Gençlere yönelik düzenlenen şenlikte; oyunlar, atölyeler, eğlence parkurları ve renkli sahne şovları yer aldı. Etkinliklerin düzenlendiği Atapark’ı dolduran gençler, yeni nesil rap müzisyenleri Özbi ve Kamufle’nin konserlerinde doyasıya eğlendi.

19 MayısAtatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, Ataşehir yılında yüzlerce gencin katılımıyla kutlandı. Kutlamaların merkezi Atapark’ta bir araya gelen gençler, Ataşehir Belediyesi’nin düzenlediği çeşitli etkinliklerle uzun bir gün boyunca hem bayram sevincini yaşadılar hem de bahar havasının tadını çıkardılar.

19 Mayıs

“FİKİRLERİN IŞIĞINDA, SONSUZA KADAR…”

Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yaptığı konuşmada şunları söyledi:

GENÇLER RENKLER ALTINDA EĞLENİYOR

Ataşehir Gençlik Şenliği kapsamında dünyanın birçok ülkesinde düzenlenen ve Renk Festivali olarak bilinen renkli toz etkinliği de düzenlendi. Rengarenk manzaraların ortaya çıktığı kutlamalarda gençlere organik toz boya dağıtıldı. Festivalde gençler birbirlerinin üzerine rengarenk boyalar atarak ortalığı renk cümbüşüne çevirdi.

Festival alanında; DJ performansı, karaoke, elektronik basketbol, ​​boks, çizgi film atölyesi, langırt oyunu gibi pek çok aktivite ile gençler tatilin tadını doyasıya çıkardı.

ÖZBİ VE KAMUFLA KONSERLERİ

Atapark’ı dolduran gençler, bayram sevincini müzisyen Emre Öztürk ile yaşamaya başladı. Ardından yeni nesil rap müzisyenleri Kamufle ve Özbi, popüler müzikleriyle gençleri eğlendirdi. Ayrıca Ataşehir Belediyesi Gençlik Senfoni Orkestrası da festivale özel hazırladığı programla gençlerle buluşarak kutlamalara renk kattı.

Kaynak: ANKA / Yeni

haberzeytinburnu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu