Teknoloji

Tekken 8 için Kazuya Mishima oynanış fragmanı yayınlandı

 
Bandai Namco tarafından biz oyun severlere sunulacak olan dövüş aksiyon oyunu Tekken 8 için yeni bir fragman yayınlandı. Yeni fragman, Kazuya Mishima’yı tanıtmanın yanı sıra oynanış görüntülerini de aktarıyor.
 
Tekken 8 için zaman zaman yeni fragmanlar çıkıyor. Kaçırdıysanız, bu ayın başlarında yayınlanan Nina Williams fragmanına ve yeni oyun mekaniklerini gösteren videolara aşağıdan ulaşabilirsiniz.
 
Köklü dövüş serisi Tekken’in yeni oyunu geliyor
 
 
 
Oyuncuların merakla beklediği Tekken 8, yeni grafik iyileştirmeleri ve yeni oyun mekanikleriyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Bandai Namco Studios’un baş yapımcısı Katsuhiro Harada, yeni nesil konsolların ve teknolojinin gücünden yararlanılacak devam oyunuyla ilgili yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi:
 
“Size yeni nesil Tekken’i sunmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Bandai Namco Studios ekibi, Tekken 8’e çığır açan yeni özellikler getirmek ve savaşta güç hissini daha da artırmak için yeni nesil konsolların gücünden yararlanmak için çok çalışıyor. Önümüzdeki aylarda daha fazlası. Size hava atmak için sabırsızlanıyoruz.”
 
Tekken 8, PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için geliştirilmektedir. Henüz bir çıkış tarihi açıklanmadı.
 
Tekken 8 – Kazuya Mishima tanıtım videosu
 
 
 
Daha önce yayınlanan yeni oyun mekaniği videosu
 
 
 
Nina Williams’ın daha önce yayınlanan fragmanı
 
 
 
 

kursunluhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu