Haber

Tarkan’ın Eşi Pınar Tevetoğlu’nun Sandıktaki Görüntüsü Ortalığı Karıştırdı! Tarkan Yeniden Baba mı Oluyor?

Megastar Tarkan’ın eşi Pınar Tevetoğlu’nun Almanya’nın Düsseldorf kentinde oy kullanırken çektiği fotoğraf sosyal medyada gündem oldu. Pınar Tevetoğlu’nun göbeği belli, ‘Hamile mi?’ sorusunu getirdi.

Zamanda geriye gidelim! Hatırlarsanız megastarımız sevgilimiz Tarkan, beş yıldır birlikte olduğu Pınar Tevetoğlu ile 2016 yılında dünyaevine girmişti.

Başından beri bağlarını, ardından evlilik ve aile hayatlarını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden sevimli çiftin 2018 yılında Liya adında bir kızları oldu.

Bildiğiniz gibi Tarkan ve eşi Pınar Tevetoğlu, hafta başında Almanya’nın Düsseldorf kentinde oy kullandı.

Hayranlarını gücendirmeyen Pınar Tevetoğlu’nun oy kullanıp birlikte fotoğraf çektirdiği fotoğraf sosyal medyada yayılınca.

Yukarıda gördüğünüz fotoğraf, birçok sosyal medya kullanıcısından “Hamile mi?” yorumlar geldi Ve herkes “Tarkan yeniden baba mı oluyor?” diye merak etti. Sorusunun cevabını beklemeye başladı.

Taraftarın umudunu kırmak yok ama sorunun cevabı Tarkan’ın ekibinden geldi bile! Megastar’ın ekibi, Pınar Tevetoğlu’nun hamile olmadığını ve giydiği kıyafetlerin öyle gösterdiğini açıkladı.

Ne yapalım, demek ki Tarkan’ın baba olacağını açıkladığı o ikonik fotoğrafa benzer bir paylaşım daha görmeden önce biraz beklememiz gerekecek! ?

pazaryoluajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu