Haber

Sinan Ogan Cumhurbaşkanı Adayı mı? Ata İttifakı Adayı Sinan Ogan 100 Bin İmza Topladı mı?

14 Mayıs seçimleri gündemin ilk sırasında. Cumhurbaşkanlığı seçimlerine çok kısa bir süre kala cumhurbaşkanı adayları dikkatle takip ediliyor. Geri sayımın devam ettiği Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde seçmenin aday göstereceği isimlerden yüzbinlerce imza toplama süreci devam ediyor. Bu süreçte Çet İttifakı adayı Sinan Oğan’ın son durumu merak edildi. Peki, Sinan Ogan cumhurbaşkanlığına aday oldu mu? Çet İttifakı adayı Sinan Ogan 100 bin imza topladı mı?

Detaylar burada…

14 Mayıs Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı Genel Seçimleri ve 28. Milletvekili Seçimi için geri sayım devam ediyor.

Cumhurbaşkanlığı, ittifaklar ve milletvekili adaylarının netleşmeye başladığı dönemde gözler, seçmenin aday göstereceği isimlerin imza toplama sürecine çevrildi.

Sinan Ogan, Çet İttifakı’nın Zafer Partisi, Adalet Partisi, Doğru Parti, Türkiye İttifakı Partisi ve Ülkem Partisi olmak üzere 5 siyasi partiden ortak adayı oldu.

Siyasi gündemin öne çıkan isimlerinden Oğan’ın imza toplama süreci de merak konusu oldu.

Sinan Ogan Cumhurbaşkanı Adayı mı?

Ata İttifakı’nın ortak adayı Sinan Ogan, 4’üncü cumhurbaşkanı adayı oldu. Adaylığı resmileşen Oğan, sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Ata İttifakı Adayı Sinan Ogan 100 Bin İmza Topladı mı?

Eski MHP Milletvekili Sinan Ogan, 27 Mart saat 20.00’ye kadar sürecek imza toplama sürecinin 5. gününde 100 bin imza toplamayı başardı. Konuyla ilgili olarak Oğan, ‘Tüm zorluklara rağmen inşallah 120 bin imza hedefine ulaşacağız. Bu haksız düzende 100 bine ulaştık demeyin, artık imzalamamıza gerek yok çünkü bu zaferi elimizden almak için her şeyi yapacaklar.’ ifadelerini kullandı.

“Hayır imzalar tekrarlandı diyecekler, hayır kenarları ıslak diyecekler, ne derler bilmiyorum…”

Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Sinan Ogan, “Türk milletinin aziz evlatları, inşallah tüm zorluklara rağmen 120 bin imza hedefine ulaşacağız. Bu haksız düzende 100 bine ulaştık demeyin, bırakmayız. artık imza atmaya gerek yok, çünkü zaferimizi elimizden almak için her şeyi yapacaklar, hayır imzalar tekrarlanıyor diyecekler, hayır kenarları ıslak diyecekler, ne derler bilmiyorum… O yüzden… 120 bine ulaşana kadar devam edeceğiz.’ söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu