Haber

Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan’dan Yeniden Teşekkür Konuşması

Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan’dan Yeniden Teşekkür Konuşması

ANKARA – Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin milletvekili seçilmesinin ardından yine teşekkür konuşması yaptı.

Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için teşekkür konuşması yaptı. Erbakan yaptığı konuşmada, “Gecenin bu saatine kadar bizleri burada bekleyen ve ağırlayan tüm vatandaşlarımıza en içten teşekkürlerimi sunuyorum. birlikte vatandaşlık görevi. teşekkür ederim”.

21 yıl sonra yeniden meclise girdiklerini ifade eden Erbakan, “Milli görüşü ve Refah Partisi’ni 21 yıl sonra yeniden Meclis’e getiren seçmenimize teşekkür ediyorum. Millî görüşün Türkiye’de temsil edilmesini sağladılar. 21 yıl sonra yeniden TBMM’ye “Kanun gereği milletvekili seçildim. Seçmenimize teşekkür ettiğimiz gibi seçimlerde özveriyle çalışan teşkilatımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

Erbakan, sandık şirketlerinin manipüle ettiğini belirterek, “Refah Partimizin kendi gücümüzle, diğer partilerin listeleriyle değil, kendi oylarıyla bir kez daha meclise girmesini sağladı. Bu akşam sandıklar açıldı, ne kadar haklı olduğumuz ortaya çıktı. Anket şirketlerinin aslında manipüle ettiği ve bilimsel bir gerçeği yansıtmadığı bir kez daha ortaya çıktı” dedi.

Yerli ve milli bir muhalefet olacaklarını ifade eden Erbakan, “28’inci Dönem’de 5 milletvekili ile mecliste olacağız. Mecliste bunu yapan yerli ve milli bir muhalefet ortaya koyacağız. Muhalefetlerin olduğunu gördük. Tek amacı hükümeti devirip iktidar olmak olan muhalefet olmayacak ve milletimizin yararına hiçbir şey yapamayacak.” kullanılmış.

gurgentepe-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu