Haber

Meral Akşener borsa kurdu! Whatsapp bildirimleri açığa çıktı

Akşener’in daha önce de partide borsa kurduğunu belirten Ertugan, bu sefer de Whatsapp görüntüsü paylaştı. Ertugan, eski İstanbul Organize Suçlar Şube Müdürü Adil Serdar Saçan’ın mesajını paylaştı. “Parlamento değişimi yarattınız. Siyasi emek sahtekarısınız”söz konusu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve partisi hakkında skandal bir iletişim ortaya çıktı. DÜZGÜN Partisi’nin Kurucu Yönetim Kurulu Üyesi ve kısa bir süre önce partiden ihraç edilen Musa Ertugan, daha önce bahsettiği ve Akşener’in partide meclis borsası kurduğu iddialarına bir de iletişim görüntüsü ekledi.

ADİL SERDAR SAÇAN’IN MESAJLARINI PAYLAŞIN

Eski Emniyet Müdürü Adil Serdar Saçan ile bir arkadaşının Whatsapp görüşmesini paylaşan Ertugan, skandalı sosyal medya hesabından paylaştı.

“İMAMOĞLU’NUN ADAMI 3 MİLYON DOLAR VERDİ”

Mesajlaşmada Ertugan’ın arkadaşım dediği kişinin Adil Serdar Saçan’dan bir milletvekili adayı hakkında bilgi istediği görülüyor. “Vanlı bir inşaatçı, Ekrem İmamoğlu’nun adamı. 3 milyon dolar verdi.” cevabı verir.

“SİYASİ DOLANDIRICILIK DEDİM…”

Bu mesajı sosyal medya hesabından paylaşan Ertugan, şu ifadeleri kullandı: “Siyaset dolandırıcısı dedim. Genel Başkan bize ağır sözler söyledi. Sağolsun doğruları söyledi. İftira atan şerefsizdir. İftirasız attım diyenler de bin kat fazladır diyorum…”

“MİLLETVEKİLİ DEĞİŞİMİ OLUŞTURDUNUZ”

Ertugan, şunları da ekledi: İşte belge 1. İstanbul Kurucu Organize Şube Kurucusu Adil Serdar Saçan ile bir arkadaşımızın yazışması. Bizim çabalarımızla bir meclis mübadelesi oluşturdunuz. Tekrar ediyorum, siz bir siyasi emek sahtekarısınız.

ERTUGAN VE BAZI İSİMLER PARTİ DIŞINDA ÇIKARILDI

İYİ Parti’de bulunan Ethem Baykal, Günay Kodaz, İsmet Koçak, Musa Ertugan, Tamer Kayaalp ve Sevinç Gümüş, Genel Başkan Meral Akşener imzasıyla Merkez Disiplin Kurulu’na sevk edildi. İYİ Parti’nin kurucuları arasında yer alan Musa Ertugan, sosyal medya hesabından Meral Akşener’in kararına sert yanıt verdi.

 

KAYNAK: SABAH

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu