Yaşam

‘Melissa Vargas’ın Hayatı Bir Film Olsaydı Kim Oynardı?’ Soru akıllara Farah Zeynep Abdullah’ı getirdi!

Filenin Sultanları, dün akşam düzenlenen Avrupa Şampiyonası’nda rakibi Sırbistan’ı yenerek ilk kez altın madalya ve kupanın sahibi oldu. Melissa Vargas’ın 41 puanı galibiyetimize en büyük katkıyı sağlayanlardan biri olurken, sosyal medyada ‘Melissa Vargas’ın hayatı bir film olsaydı onu kim canlandıracaktı?’ Soru ortaya çıktı. Akla gelen ilk isim kimseyi şaşırtmadı!

Avrupa Şampiyonası’nda finale çıkan filenin sultanları, dün akşam oynanan karşılaşmada rakibi Sırbistan’ı yenerek resmen Avrupa Şampiyonu ilan etti.

Melissa Vargas 41 sayı atarak şampiyonluğun önünü açarken, tüm Türkiye ayağa kalkarken, genç milli sporcumuz için sosyal medya paylaşım rekoru da kırıldı.

Türkiye’ye film tadında bir hayat hikayesiyle gelen Vargas’ın hayatını konu alan içeriğimizi paylaştığımız tweet’e onlarca yorum gelirken, o yorumlardan biri de “Melissa’nın hayatı bir filme dönüşürse” tweet’i oldu. filmde hangi oyuncunun oynayacağını tahmin edin.”

Biyografi filmlerinin aranan yüzlerinden Farah Zeynep Abdullah, esprili bir şekilde adı en çok yazılan oyuncu olurken, söz konusu olaya yanıt vermekte gecikmedi.

Konuya ‘biri beni hatırlıyor’ diyerek yanıt veren Farah Zeynep Abdullah’ın verdiği yanıtlar beni çok güldürdü.

?

?

?

?

?

?

haber-pertek.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu