Yaşam

MasterChef Türkiye All Star’da Mert elendi

Jüri üyeleri Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu MasterChef Türkiye All Star’ın dün akşam yayınlanan bölümünde Mert, Eda, Çağatay, Barış, Barbaros, Eray ve Sefa eleme heyecanı ortasında. İki etaptan oluşan eleme oyununun sonunda Mert, yarışmaya veda etti.

KARŞILAŞTIRMALI ŞEKİLDE DENEDİLER

Birinci tür eleme oyununda yarışmacılar, şeflerin verdiği kabuğu çıkarılmış tanelerle en lezzetli ve yaratıcı yemeği pişirmeye başladı. Birinci yarışta başarılı olan Eray, Sefa ve Barış yarışa devam ederken, ikinci yarışta Eda, Barbaros, Mert ve Çağatay kaldı. 4 tezli yarışmacı, ikinci oyunda Danilo Zanna’nın “Girit kabak ve kremalı risotto” tanımını yaptı. Tadımlar sonunda en başarısız yemeği yapan Mert, MasterChef All Star hayallerine veda etti.

MERT: HEM RUH HEM FİZİK OLARAK YORULDUM

Elendiğini duyunca duygulanan Mert, “Yarışmadan önce hep seyahat halindeydim ve biraz dinlenmek istiyorum. Buraya geldiğimde daha iyi performans gösteririm diye düşündüm, bu yüzden üzüldüm.” .Hem zihnen hem bedenen çok yoruldum.Son 5 haftadır pek iyi değildim.Ekibinize ve emeğinize sağlık.Burada yediğim yemeklerle sizleri gülümsetemedim ama evimde inşallah güldüreceğim.”

habersariyahsi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu