Yaşam

Mahmut Rıdvan Nazırlı kimdir ve nerelidir? AKP Elazığ Milletvekili Adayı Mahmut Rıdvan Nazırlı’nın biyografisi

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte siyasi partiler adaylarını belirlemeye başladı. AKP, Elazığ milletvekili adaylarını açıkladı. Aday listesinde yer alan Mahmut Rıdvan Nazırlı, vatandaşlar tarafından araştırılmaya başlandı. Peki Mahmut Rıdvan Nazırlı kimdir, nerelidir, mesleği nedir?

Detaylar burada…

14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimlerine sayılı günler kaldı. Siyasi partiler milletvekili adaylarını belirlemede son aşamaya geldi.

AKP aday listelerini açıklamaya başladı. İlk açıklanan iller arasında yer alan Elazığ adayları da merak konusu oldu. Mahmut Rıdvan Nazırlı, Elazığ listelerinde yer alan isim oldu.

Mahmut Rıdvan Nazırlı kimdir?

Mahmut Rıdvan Nazırlı lisans eğitimini Selçuk Üniversitesi’nde tamamlamıştır. İktisat diplomasını alan Nazırlı, daha sonra özel bir şirkette iş hayatına atıldı. Mahmut Rıdvan Nazırlı aynı zamanda iş adamı olarak da çalışmalarını sürdürmektedir.

Mahmut Rıdvan Nazırlı, AK Parti İstanbul 7. Olağan Kongresi’nde il yönetiminde yer alan isimlerden biri oldu. Nazırlı bu görevinden önce AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Sosyal İşler Başkanlığı görevini yürütmüştür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu