Yaşam

Kızılcık Şerbeti 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı çıktı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölümde neler olacak?

Kızılcık Şerbeti, Gold Sinema imzalı, birinci kısmı 28 Ekim 2022 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Hakan Kırvavaç’ın üstlendiği, senaryosunu Melis Civelek’in kaleme aldığı dram çeşidindeki Türk televizyon dizisidir. Kızılcık Şerbeti 4. kısım fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti yeni kısım fragmanı çıktı mı? Kızılcık Şerbeti yeni kısımda neler olacak?

KIZILCIK ŞERBETİ NE VAKİT, SAAT KAÇTA?

Kızılcık Şerbeti her Cuma saat 20:00 ‘da Show TV’de ekranlara geliyor.

KIZILCIK ŞERBETİ 4. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kızılcık Şerbeti 3. kısmının akabinde 4. kısım fragmanı şimdi çıkmadı. Fragman yayınlandığında paylaşacağız.

KIZILCIK ŞERBETİ 3. KISIM FRAGMANI İZLE!

KIZILCIK ŞERBETİ SON KISIMDA NELER OLDU?

Kızılcık Şerbeti’nin 2. Bölümünde; Doğa’nın muhafazakar bir ailenin oğluyla evlenmiş olmasıyla yıkılan Kıvılcım, kızı için kimi şeyleri görmezden gelmek zorunda kalsa da iki aile ortasında uyuşmazlık yaşanmaya devam etti. Kıvılcım’ın kardeşi Alev’in gelmesi aile için istikrarları etkiledi. Apansız şiddetli sancıyla kötüleşen Tabiat herkesi korkuturken, Doğa’nın yaşadığı sağlık sorunu onu büyük bir karar almaya mecbur bıraktı. Fatih, bebek doğana kadar Doğa’nın okulu dondurmasını istedi. Pembe iki ailenin kaynaşması için bir akşam yemeği organize etti lakin bir ortaya gelinen masada ömür ve niyet farklılıkları yeterlice gün yüzüne çıktı. Kızının okuluna orta vereceğini duyan Kıvılcım bir sefer daha büyük bir yıkım yaşadı. Kıvılcım’ı biraz sorunlarından uzaklaştırmak isteyen Fatma, Kıvılcım’dan habersiz randevu ayarladı. Kıvılcım, Fatma’yla yemeğe çıkarken aslında bilmeden bir buluşmaya gidiyordu. Kıvılcım için asıl sürpriz Fatma’nın ayarladığı yemeğe Ömer’in gelmesi oldu. Kıvılcım ve Ömer’in yolları bir kere daha kesişmişti, üstelik bu sefer çok daha farklı bir ortamda farklı bir şekilde…

KIZILCIK ŞERBETİ YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Kızılcık Şerbeti 3. Kısım Fragmanı yayında. Tabiat, ailesiyle birlikte kız kıza eğlenmeye çıkarken bu durum Fatih’in ailesinin tepkisine yol açıyor. Alev ve Nursema arasında hayat görüşleri sebebiyle gerilim giderek artarken Doğa ile Fatih’in tartışması ve Tabiat’ın “Beğenmiyorsan evlenmeseydin” kelamları dikkat çekiyor.

KIZILCIK ŞERBETİ KONUSU NEDİR?

İyi eğitimli, realist ve çağdaş bir bayan olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden boşandıktan sonra dimdik ayakta kalmış, iki kızını da inandığı kıymetler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) şimdi liseye devam etmekte, büyük kızı Tabiat (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır. Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir.

Doğa’nın daha üniversiteye girdiği birinci yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar.

Doğa’nın kocası Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi muhafazakâr bir ailedir. Kıvılcım, kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür.

Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. “Kızılcık Şerbeti” doğruları tıpkı, metotları farklı olan iki uç aile ortasında kalan bir aşk öyküsüdür.

KIZILCIK ŞERBETİ OYUNCU KADROSU

Barış Kılıç

Evrim Alasya

Settar Tanrıöğen

Sıla Türkoğlu

Sibel Taşçıoğlu

Doğukan Güngör

Müjde Uzman

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu