Haber

İletişim Başkanı Fahrettin Altun: Cumhurbaşkanımız sağlıklı bir şekilde görevinin başında

ensonhaber.com

İletişim Lideri Fahrettin Altun, İstanbul’da düzenlenen 14 Mayıs Paneli’nde konuştu.

Fahrettin Altun’un konuşmasından satır başları şöyle:

Biri “Türkiye’nin ekseni değişiyor mu?” dedi. Biz tartışırken, dedikodu yaparken Cumhurbaşkanımızın öncülüğünde Türkiye eksenini kurduk.

Milletin imkanlarıyla yarattıkları siyasi ve ekonomik ayrıcalıklarını kaybedenler, darbe ve vesayet çarklarının döndüğü günümüzde sistemli bir böbürlenmeye ve dezenformasyona tutunmaktan başka çareleri yok. Hep birlikte şahit olduğumuz gibi, Cumhurbaşkanımızın sağlık durumu üzerinden bile mesnetsiz çarpıtmalarla siyasi çıkar elde etmeye çalışıyorlar. Başkanımıza hamdolsun son derece güçlü, son derece dinç ve son derece sağlıklı bir şekilde görevinin başındadır. Allah’ın izniyle uzun bir süre bu ülkeyi yönetmeye devam edecek.

Ama Türk milleti ne yaparsa yapsın, bitmez tükenmez bir şevkle çalışan lideri Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındadır. Milletimiz ne yaparlarsa yapsınlar 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanımızı ve AK Parti’yi bir kez daha zafere taşıyacaktır. Milletimiz 14 Mayıs’ın tarihi bir seçim olduğunun bilincindedir.

Bu millet gerçek demokrasiyi tırnaklarıyla kazıyarak, büyük emekler vererek, büyük bedeller ödeyerek kazanmıştır.

Vesayetçiler, gerek içeriden gerekse dışarıdan destek alarak millet iradesini devirmek için her fırsatta eski alışkanlıklarını kullanmaya çalıştılar.

Detaylar geliyor…

haber-uzundere.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu