Yaşam

İki Ünlü İsmin Romantik Görüntüleri Objektife Yakalandı!

Eylül 2023’te evlenen Chris Evans ve Alba Baptista çifti, geçtiğimiz hafta sonu dışarıda geçirdikleri gecede romantik anlar yaşadı.

 

Oyuncu Chris Evans ve kendisi gibi profesyonel olan eşi Alba Baptista, 2023 yılının Eylül ayında evleneceklerini sessizce sevdiklerine duyurdu.

 

Chris Evans ve Alba Baptista, Chris Evans’ın memleketi Massachusetts’te yalnızca yakın arkadaşları ve ailelerinin katıldığı gizli bir törenle evlendiler. Çift, Alba Baptista’nın memleketi Portekiz’de küçük bir tören düzenleyerek dünya evine girdi.

 

Chris Evans ve Alba Baptista çifti ilk kez 2022 yılında birlikte görüntülenmiş olsa da çiftin 2021 yılının sonundan bu yana birlikte olduklarına dair söylentiler mevcut.

 

Özel hayatlarını merceklerden uzakta yaşamayı tercih eden çift, Los Angeles’ta verdikleri akşam yemeğinde objektiflere yakalandı. Akşam yemeğinde ikiliye ünlü oyuncu Adrien Brody ve kız arkadaşı Georgina Chapman da eşlik etti.

 

Bütün gece el ele tutuşup dudak dudağa görüntülendiler

 

Chris Evans ve Alba Baptista, akşam yemeğine gelip mekandan ayrılırken el ele tutuşarak görüntülendi. Bir an bile birbirlerinden ayrılmamaları dikkatlerden kaçmadı. Romantik anlar yaşayan yeni evli çift, birbirlerini öpmekten çekinmedi. O anlar görsellerdeki gibi kameraya da yansıdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu