Haber

Filipinler’de Gecekondu Mahallesi Kül Oldu

Filipinler Gecekondu Mahallesi Kül Oluyor” layout=”intrinsic” width=”640″ height=”401″>Filipinler, Quezon’daki bir gecekondu bölgesinde çıkan yangının ardından küle dönüşen evleri gösteren hava fotoğrafı, 2 Şubat 2023. (Fotoğraf ) : Rouelle Umali/Xinhua)

QUEZON, 2 Şubat (Xinhua) — Filipinler Yangından Korunma Bürosundan yapılan açıklamaya göre, başkent Manila’nın kuzeydoğusundaki Quezon kentindeki bir gecekondu mahallesinde Çarşamba günü öğleden sonra çıkan yangında yüzlerce aile evsiz kaldı.

Filipinler, Quezon’da bir gecekondu mahallesinde çıkan yangının ardından yanan evinin enkazında oturan bir çocuk, 2 Şubat 2023. (Fotoğraf: Rouelle Umali/Xinhua)
Havadan çekilmiş fotoğraf, Filipinler, Quezon’daki bir gecekondu bölgesinde çıkan yangının ardından küle dönen evleri gösteriyor, 2 Şubat 2023. (Fotoğraf: Rouelle Umali/Xinhua)
Filipinler, Quezon’daki bir gecekondu bölgesinde çıkan yangının ardından küle dönüşen evlerin enkazı altında eşyalarını arayan sakinler, 2 Şubat 2023. (Fotoğraf: Rouelle Umali/Xinhua)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu