Haber

Erdoğan: Mazlum tüm kardeşlerimiz için dua ediyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İbn Haldun Üniversitesi tarafından Süleymaniye Camisi’nde düzenlenen “Uluslararası Hadis Araştırmaları Sunum ve İzin Töreni”nde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“Bugün bu anlamlı geleneği canlandırmak, değerli bilimsel projeleri tanıtmak ve lisans törenini gerçekleştirmek için bir aradayız. Lisans törenimizi onurlandıran İslam ülkelerinden değerli bilim adamlarımıza, Türkiye’ye geldiğinizi ve ülkemize geldiğinizi belirtmek isterim. sevgili İstanbul. Ramazan Şerif’in müjdecisi Üç aylara ulaşmanın mutluluğunu yaşadığımız günlerdeyiz. Bu mübarek günlerde kıldığımız namazların, ettiğimiz duaların ve okuduğumuz Kur’an-ı Kerim’in kabul olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz. Allah’ım. hepimizi sağlık, refah ve huzur içinde Ramazan’a ulaştır.

Başta Filistin ve Gazze halkı olmak üzere dünyanın dört bir yanında zor günler geçiren ve zulme uğrayan tüm kardeşlerimize Allah’tan yardım niyaz ediyoruz. Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamberimiz, tavrıyla, davranışlarıyla, sözleriyle, hayat tarzıyla, imanıyla ve ibadetleriyle insanlığa en güzel örnektir.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu