Haber

Efeler Belediye Başkanı Amatör Spor Kulüpleriyle Buluştu

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Efeler’de çalışan amatör spor Kulüp başkanları ve yöneticileriyle görüştü. Başkan Atay, “Siz yöneticilerin harcamanız gereken parayı çocuklarımızın, gençlerimizin spor yapması için kendi ailelerinize harcadığınızı biliyorum. Bizler de elimizden geldiğince çabalarınıza maddi ve manevi destek olmaya devam edeceğiz. .”

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, Efeler’de faaliyet gösteren amatör spor kulüplerinin lider ve yöneticileriyle görüşmeye geldi. Belediye meclis toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Kasım Payza, Gençlik ve Spor Konfederasyonu Aydın İl Başkanı Yaşar Akçaköse ile spor kulüplerinin yönetici ve yöneticileri katıldı.

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, daha önce olduğu gibi amatör spor kulüplerine maddi ve manevi desteğin devam edeceğini belirtti. Sporun çocuklar ve gençler için çok değerli olduğunu söyleyen Önder Atay, “Siz yöneticilerin harcamanız gereken parayı çocuklarımız ve gençlerimiz spor yapsın diye kendi ailelerinize harcadığınızı biliyorum. Bu konuda ne kadar özverili olduğunuzu ve çabalarınızı elimizden geldiğince maddi ve manevi olarak desteklemeye devam edeceğiz’ dedi.Yeni dönemin tüm kulüpler ve sporcular için hayırlı olmasını dileyen Önder Atay, sporcuların emeğinin önemine vurgu yaptı. maçlarda sağlığına kavuştuklarını belirterek, “Bu konuda elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedi.

PAYZA: “EKONOMİK KRİZ KULÜPLERİ OLUMSUZ ETKİLEDİ”

Toplantıda konuşan Aydın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Lideri Kasım Payza, ekonomik kriz nedeniyle spor kulüplerinin olumsuz etkilendiğini belirtti. Lider Payza konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Sorunlarınız ortada. Ekonomik kriz kulüpleri olumsuz etkiledi. Sayın Cumhurbaşkanımız bu konuda bize her zaman destek oldu. Kulüplerimizin karayolu ile ulaşımı için maddi yardım ve araç desteği sağladı. Kendi adıma çok teşekkür ediyorum. kendimden ve senden. bundan sonra bizimle olacağına inanıyorum.”

AKÇAKÖSE: “BAŞKAN ATAY’I MUHTEŞEMLE İZLİYORUM”

Önder Atay’a spor kulüplerine verdiği destekten dolayı teşekkür plaketi takdim eden Gençlik ve Spor Konfederasyonu Aydın İl Başkanı Yaşar Akçaköse, “Sayın Başkan Mehmet Fatih Atay’a minnettarız. Gelen bir liderimiz var. Sporun içinden. Bizi çok iyi anlıyor. Hayranlıkla izliyorum” dedi.

Toplantı, hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu