Haber

Diyarbakır’da Bilardo Kupası Sona Erdi

Diyarbakır Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Diyarbakır Bilardo İl Temsilciliği tarafından düzenlenen 3 bant bilardo kupasında sona gelindi. Murat Macit rakibine karşı 21 isteka 35-25 kazandı.

Diyarbakır Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Diyarbakır Bilardo İl Temsilciliğinin düzenlediği 3 bant bilardo kupasına Diyarbakır ve ilçelerinden toplam 110 sporcu katıldı. Türkiye 3 isteka bilardo Şampiyonası öncesi düzenlenen Türkiye Şampiyonası elemelerinde 3 isteka bilardo turnuvasının final maçında turnuvayı şampiyon olarak tamamlayan Murat Macit, rakibine karşı 21 istekada 35-25 galip gelerek şampiyon oldu. .

Maçı Türkiye Şampiyonası standartlarında yüksek isteka ortalamasıyla kazanan ve aynı zamanda Türkiye Bilardo Federasyonu Diyarbakır İl Temsilcisi olan Murat Macit, Türkiye 3 bant bilardo şampiyonasına Diyarbakır’ı temsilen 16 sporcunun katılacağını söyledi. Haziran ayında Ankara’da yapılacak.

Diyarbakır’da düzenlenen yarışta Murat Macit birinci, Nusret Bahadır ikinci, Abdulhakim Erol ve Ömer Halefoğlu üçüncü oldu. – DİYARBAKIR

inonuajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu