Yaşam

Demet Özdemir… ‘AŞK’I KÜÇMEDİM!’

“BU NUMARA DOĞRU DEĞİL”

“Venedik Film Festivali harikaydı, çok onur vericiydi ve gerçekten rüya gibiydi. İlgi ve alaka çok güzeldi, çok mutlu döndüm” diyen Özdemir, giydiği eteğin fiyatıyla ilgili ise şunları söyledi. festivalin gündeminde:

Elbiselerimi beğendiğine çok sevindim. Sosyal medyada eteğimle ilgili konuşulan 184 bin TL miktarı gerçek değil. O kadar değerli değil.

“ANNEM DE ÇOK MUTLUYDU”

Demet Özdemir, gazetecilerin kendisine Bodrum tatilini hatırlatması üzerine; “Annemin doğum günüydü, bu yüzden onunla kısa bir tatil yapmak istedim. O da çok mutluydu” dedi.

“ÜLKEMİ SEVİYORUM”

Güzel oyuncu, “Yunanistan’da ev almak ‘ülke artık eskisi gibi olmayacak’ şeklinde yorumlandı. Sizin düşünceleriniz neler?” Soru üzerine, “Türkiye’den ayrılmayı düşünmüyorum.

Hiç böyle bir şey olur mu? Ülkemi seviyorum. Tüm sosyal çevrem, arkadaşlarım, iş gücüm burada. Şakaydı. Bütün hayranlarım ‘Artık Türkiye’ye dönmeyecek’ diye yorum yapınca şaka yapmak istedim.

“Sanırım yazılı bir şaka olduğu için pek iyi anlaşılmadı” dedi.

‘AŞK’ TARTIŞMALARINA SON!

Demet Özdemir, DJ Sergio’ya aşık olduğu dedikodularına, “Orada çok arkadaş edindim, hayatımda kimse yok” diyerek son verdi.

“AŞKTAN KÜÇMEDİM”

Ağustos 2022’de evlendiği Oğuzhan Koç’tan sekiz ay sonra boşanan Demet Özdemir, “Aşktan kırgın mısın?” diye sordu. sorusuna şu yanıtı verdi:

Hiçbir zaman darılmadım, bu kapatılacak, aranacak bir şey değil. Demet Özdemir’in kalbini çalmak zamana ve mekana göre değişebilir. Aşk konusunda beni neyin etkilediğini gerçekten bilmiyorum.

habersirvan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu