Haber

Cumhuriyetin 100. Yılı Halfeti Belediyesi Çalışanlarına İkramiye

Halfeti Belediye Başkanı Erdem Albayrak, Cumhuriyetin 100’üncü yılı kutlamalarında belediye çalışanlarına özel emeklerinden dolayı maaş ikramiyesi verdi.

Halfeti Belediye Başkanı Onur Albayrak, Cumhuriyetin 100. yıl dönümünde düzenlenen programlarda özel çaba gösteren çalışanları da unutmadı. Albayrak, tüm belediye çalışanlarına maaş ikramiyesi verdiklerini açıkladı.

Belediye çalışanlarının hizmette değerli bir görev üstlendiğini belirten Albayrak, “Cumhuriyetimizin 100’üncü yılını kutladığımız bu özel dönemde Halfeti Belediyesi olarak siz değerli çalışanlarımıza maaş ikramiyesi vermenin gururunu yaşıyoruz. katkıları belediyemizin başarısının temel taşlarından birini oluşturmaktadır.Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılını hep birlikte kutlama fırsatı bulduk.Bu tarihi anı daha da özel kılmak adına sizlere şükranlarımızı sunmak istedik. Bu ikramiye ile kararlı çalışma ve fedakarlıklarınız ilçemizin kalkınmasına katkı sağlamış, hizmetlerimizin kalitesini arttırmıştır. Sizlere verilen bu ikramiye Cumhuriyetimizin 100. yılıdır. “Sevgimizin ve sevgimizin bir vaadi olarak kabul edilmelidir. yıl için taahhüt. Birlikte daha nice başarılara imza atacağımıza her zaman inanıyoruz. Halfeti Belediyesi ailesi olarak sizlere teşekkür ediyor, çalışmalarınızın devamını diliyoruz” dedi. – ŞANLIURFA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu