Haber

Bursa Mustafakemalpaşa sporda altın çağını yaşıyor

BURSA (İGFA) – Teknik ekibi ve kadrosuyla futbolda yeni bir sayfa açan Mustafakemalpaşaspor Belediye, yeni başarılara imza atmaya devam ediyor. Hava şartları ne olursa olsun büyük bir disiplinle çalışan Bursa Muhteşem Amatör Küme C Kümesi’nin namağlup başkanı Mustafakemalpaşaspor Belediye, ligde çıktığı 20 maçta toplam 59 puanla zirvede yerini alırken, rakibine de adını yazdırdı. Burgaz Spor Harika Amatör Küme Playoff maç takviminde.

Elde ettiği üstün başarıların meyvelerini toplayan Mustafakemalpaşaspor Belediyesi kız basketbol takımı, başarılı bir dönemi geride bırakarak bölge şampiyonluğuna yükselen Beşiktaş’ı 53-44’lük skorla geride bırakarak ilçeyi gururlandırmayı başardı. Basketbol, ​​voleybol ve futbol branşlarının yanı sıra karate, tekvando ve güreş branşlarında da birincilik elde edilmesi ilçe halkını gururlandırıyor.

‘BAŞARI BİZİ BAĞIMLILIK YAPIYORDU’

Sporun ve sporcunun her zaman yanında olan Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, “İlçemiz sporun adeta kalbi konumunda, genç sporcularımızın başarı haberlerini duymak bizleri gururlandırıyor. Bu başarılarda Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Yardımcısı ve Mustafakemalpaşaspor Belediye Kulüp Başkanı Ercan Leblebici’nin desteği göz ardı edilemez. Oluşturulan teknik ekip ve özel oyuncular sayesinde Mustafakemalpaşaspor belediye tarihinin altın çağını yaşıyor diyebiliriz. Mustafakemalpaşa’da bu kadro ruhu varken eminim ki daha nice başarılara imza atacağız. Bu başarılar devam edecek, başarı bizi bağımlı hale getirdi. Gençlerimizin daha iyi şartlarda antrenman yapabilmeleri ve diğer spor branşlarıyla ilgilenebilmeleri için ilçeye kazandırdığımız dev kompleks Gençlik Merkezi sayesinde gençlerimiz hem sanatla hem de sporla bağlarını güçlendirecekler.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu