Haber

Buca’da şampiyonlar arenasında geri sayım başladı

Buca Belediyesi önderliğinde gerçekleştirilecek olan memleketler arası dövüş arenası KOW KINGDOM OF THE WAR CHAMPİONSHİP kick boks turnuvası 26 Kasım Cumartesi günü İzmirlilerle buluşacak.

Bugüne kadar pek çok başarılı sporcuyu yetiştiren ve memleketler arası arenada kıymetli muvaffakiyetler elde etmiş olan Buca Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü bu kez dünya çapında bir tertibe konut sahipliği yapacak. 26 Kasım Cumartesi günü Buca Belediyesi Tenis Kulübü’nde gerçekleştirilecek olan memleketler arası turnuvaya dünyanın pek çok yerinden sportmenler katılacak.

DÜNYADAN 40 SPORTMEN KATILACAK

Buca Belediyesi sportmeni kick boks antrenörü ve KOW kurucusu Halim Macun organizatörlüğünde yapılacak olan tertibe tam 40 atlet katılacak. 6 bayan 34 erkek atletin yarışacağı aktiflik Buca Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nde saat 17.00’da yapılacak.

Organizasyon Türkiye Kickboks Federasyonu’na bağlı olarak gerçekleştirilirken Buca Belediyesi’nden 6 sportmen müsabakaya iştirak sağlayacak. İştirak sağlayacak sportmenlerin isimleri ise şöyle: Serkan Kılıç, Ali İstek Kaya, Elif Şen, Irmak Tuğ, Ercan Karaca, Yahya Ömer Şen.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu