Haber

Boşanma Sonrası Sular Durmuyor: Okan Karacan Gözaltında

Okan Karacan ve eski eşi Zeynep Kadıoğlu’nun ortasında sular durulmuyor. Eski eşler borç ve borç yüzünden tartıştı. Karacan ve Zeynep Kadıoğlu arasında yeni bir olay yaşandı ve ünlü komedyen gözaltına alındı.

Eski eşi Zeynep Kadıoğlu ile olan borç sorunu nedeniyle karakolda olan Okan Karacan hakkında yeni tezler gündeme geldi. Okan Karacan ile 3 ay önce boşandığı eski eşi Zeynep Kadıoğlu arasında yeni bir tartışma çıktı ve Okan Karacan gözaltına alındı.

Sbob Magazine’in iddiasına göre; Okan Karacan’ın dün gece eski eşi, eski kayınvalidesi Emine Hanım ve eski baldızı Zeynep Hanım ile tartıştığı iddia edildi.

Kadıoğlu, annesi ve ağabeyi karakola giderek Karacan’dan şikayetçi oldu. Yine iddialara göre gözaltına alınan komedyenin daha sonra adliyeye sevk edildiği ortaya çıktı.

NE OLDU?

Eşiyle birlikte açtığı Onka Medya ve Berton Medya şirketlerinden alacakları olduğunu, içeri alınmadığını söyleyen Okan Karacan, “Dayak yedim” dedi.

Eski eşi Zeynep Kadıoğlu, ‘Yasaklı madde kullanıyorum, çocuklarımı uzak tutuyorum, almaya karar verdim’ yanıtını verdi. İkili birbirinden şikayetçi oldu.

Zeynep Kadıoğlu geçen hafta bir kabahat şikayetinde daha bulundu. Okan Karacan’ın evliliği boyunca kendisini birçok kez aldattığını, aldattığı kişiler arasında sosyal medya fenomeni BC’nin de yer aldığını belirtti.

Zeynep Kadıoğlu, eski eşi Okan Karacan’ın sosyal medya hesaplarından kendisini sürekli sahte isimlerle taciz ettiğini, mesajlarla tuzağa düşürmeye çalıştığını söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu