Yaşam

Ağlatan dolandırıcı: Hem parasını aldı hem kredi çekti 320 bin TL gitti

dolandırıcılar Mersin’deTelefonunuz hackleyerekbanka şube numaralarına benzer numaralardan arıyorlar Hatice Aktaş, 46,‘BEN 70 bin lirakredi hakkında 320 bin liradolandırıldı.

Yiyeceğim bitti, bitti, bana bu parayı geri verin”Yaşadıklarını gözyaşları içinde anlatan Aktaş, Cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulundu.

Yaşananların şokunu hâlâ üzerinden atamayan Hatice Aktaş, “Ayın 1’i Salı günü beni bankadan aradılar. ‘Hesabınızdan 10 bin TL çekiliyor, bu işlem sizinle mi ilgili?’ ‘Hayır’ dediler. Hesabımdan büyük bir miktar para çektiler ve benim adıma da kredi çektiler.Kredi işlemleri uzun sürdü orada banka kredi vermiyor ama bununla boğuştular.Neden ‘Çünkü senin’ dedim. hesaplarınız bloke, size Merkez Bankası güvencesi veriyoruz, kaybınız yok, rahatlayın, sizi kurtardık.’ Rusya’dan 7 kez giriş yaptığımı ve diğer banka hesaplarıma borçlarımı söylediğimi söylediler.dedi.

‘Allah aşkına beni yaktılar siz de yanma’

3-3,5 saat oyalandığını kaydeden Ataş, bankaların fırsat vermeden arka arkaya aradığını ve IBAN’larının değişeceğini söyledi.

Dolandırıldığı için gözyaşı döken Aktaş “Yiyecek kalmadı işim bitti, bu parayı geri verin. Kredilerimi ödeyemiyorum, evimi alamıyorum, perişan durumdayım. Bana borçlarımı anlattı, bana neler olduğunu anlattı. kredi kartıma borcum var herşeyi biliyor bankayla görüştüm bankadan arıyoruz dedi hesaplarınız çalındı ​​kopyalandı imanla çıkın bunlara prestijiniz yok dedi resmen son bankaya kadar bütün bankalardan para toplamış benim adıma oradan onlara göndermiş paranız garantide sigortalı bilgim olmadan oraya göndermiş nasıl gönderir nasıl hackler benim adıma Allah aşkına beni yaktılar, sen de yanma.”terimleri kullandı.

haberkavaklidere.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
Başa dön tuşu